1
/
of
2
Saudi Ceramics (121260118010030) ROUND TABLE TOP SINK
Saudi Ceramics (121260118010030) ROUND TABLE TOP SINK
Regular price
20.900 BHD
Regular price
Sale price
20.900 BHD
Unit price
/
per
Saudi Ceramics (121260118010030) ROUND TABLE TOP SINK
| Color | White |
|---|---|
| Brand | Saudi Ceramics |
| Height | 17.5 cm |
| Length | 40 cm |
| Width | 40 cm |
| Model | TYPE-D |
| Unit of Measure | PC |
| Warranty | 25 Year Warranty on Body and Colour |
Product features
Product features
Materials and care
Materials and care
Merchandising tips
Merchandising tips
Share
