1
/
of
2
Saudi Ceramics (121350243200020) MODEL-A WC WHITE
Saudi Ceramics (121350243200020) MODEL-A WC WHITE
Regular price
48.400 BHD
Regular price
Sale price
48.400 BHD
Unit price
/
per
Saudi Ceramics (121350243200020) MODEL-A WC
| Color | White |
|---|---|
| Height | 40 cm |
| Length | 50.5 cm |
| Width | 37 cm |
| Model | Model A |
| Tank Capacity | 3L |
| Trap Type | P-Trap |
| Unit of Measure | PC |
| WC Type | Wall Hung |
Product features
Product features
Materials and care
Materials and care
Merchandising tips
Merchandising tips
Share
