1
/
of
2
Saudi Ceramics (121470265010020) VERDI WC
Saudi Ceramics (121470265010020) VERDI WC
Regular price
37.400 BHD
Regular price
Sale price
37.400 BHD
Unit price
/
per
Saudi Ceramics (121470265010020) VERDI WC
| Color | White |
|---|---|
| Height | 27 cm |
| Length | 49.5 cm |
| Width | 34.5 cm |
| Model | VERDI |
| Tank Capacity | 3L |
| Trap Type | P-Trap |
| Unit of Measure | PC |
| WC Type | Wall Hung |
| Warranty | 25 Year Warranty on Body and Colour |
Product features
Product features
Materials and care
Materials and care
Merchandising tips
Merchandising tips
Share
