1
/
of
2
Saudi Ceramics (121530267010010) FANCY WC
Saudi Ceramics (121530267010010) FANCY WC
Regular price
63.800 BHD
Regular price
Sale price
63.800 BHD
Unit price
/
per
Saudi Ceramics (121530267010010) FANCY WC
| Color | White |
|---|---|
| Height | 40 cm |
| Length | 71 cm |
| Width | 35 cm |
| Model | FANCY |
| Roughing | 25 cm |
| Tank Capacity | 3 L |
| Trap Type | S-Trap |
| Unit of Measure | PC |
| WC Type | Floor Mount |
Product features
Product features
Materials and care
Materials and care
Merchandising tips
Merchandising tips
Share
