1
/
of
2
Saudi Ceramics (121560251010010) DREAM WC
Saudi Ceramics (121560251010010) DREAM WC
Regular price
53.900 BHD
Regular price
Sale price
53.900 BHD
Unit price
/
per
Saudi Ceramics (121560251010010) DREAM WC
| Color | White |
|---|---|
| Height | 40.4 cm |
| Length | 75 cm |
| Width | 37 cm |
| Model | DREAM |
| Roughing | 25.5 cm |
| Tank Capacity | 3L |
| Trap Type | S-Trap |
| Unit of Measure | PC |
| WC Type | Floor Mount |
Product features
Product features
Materials and care
Materials and care
Merchandising tips
Merchandising tips
Share
